ZAKŁAD USŁUG LEKARSKICH "ZDROWIE" Sp. z o.o.

Prezes Zarządu:
Igor Dariusz Gilowski


Godziny otwarcia przychodni:
Pon.-pt. od 8.00 do 18.00

Rejestracja
tel. 75 76 74 937
Rejestracja Medycyna Pracy
tel. 75 75 31 310

e-mail: zdrowie@zulzdrowie.pl

Nocna i świąteczna opieka medyczna POZ:
Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej (SP ZOZ Szpital Wojewódzki w Jeleniej Górze) ul. Ogińskiego 6 tel.75 75 37 335.

UWAGA

INFORMACJE ZWIĄZANE Z KORONAWIRUSEM

UWAGA!!! W związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa zostają wprowadzone nadzwyczajne rozwiązania dotyczące przyjęć pacjentów:
 • REJESTRACJA PACJENTÓW TYLKO TELEFONICZNA,
 • PACJENTOM UDZIELANE BĘDĄ TELEPORADY W GODZINACH PRACY PRZYCHODNI,
 • W SYTUACJI, KIEDY JEST TO NIEZBĘDNE PACJENT ZOSTANIE UMÓWIONY NA KONKRETNĄ GODZINĘ DO LEKARZA I WTEDY MOŻLIWE BĘDZIE WEJŚCIE DO PRZYCHODNI,
 • NIE NALEŻY ZGŁASZAĆ SIĘ PO RECEPTY - PROŚBĘ O PRZEPISANIE LEKÓW DO KONTYNUACJI LECZENIA NALEŻY ZGŁOSIĆ TELEFONICZNIE.
Ze względu na Państwa bezpieczeństwo zwracamy się z prośbą o zastosowanie się do zaleceń.
NUMER TELEFONU:
75 76 74 937
699 854 502
PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z ZALECENIAMI DOTYCZĄCYMI FUNKCJONOWANIA PORADNI MEDYCYNY PRACY

W celu umówienia wizyty w naszej Przychodni, proszę skorzystać z kontaktu w formie telefonicznej: 75 75 31 310 w godzinach: 8:00 do 14:00, lub mailowej: mp@zulzdrowie.pl
Po umówieniu wizyty proszę o przesłanie na email: mp@zulzdrowie.pl najpóźniej w przeddzień planowanej wizyty SKIEROWANIA od Pracodawcy na badania wstępne/kontrolne.
W dniu wizyty w naszej Przychodni proszę zadać sobie poniższe pytanie:
 • Czy ma Pan/i podwyższoną temperaturę ciała powyżej 37,5 °C, objawy infekcji dróg oddechowych (kaszel, katar, duszności).
 • jeśli tak to proszę odwołaj wizytę w naszej Przychodni, ponownie zarejestruj się jak będziesz zdrowy/a.
Zalecenia w trakcie wizyty w naszym ośrodku:
 • Pacjenci powinni bezwzględnie posiadać czystą maseczką przykrywającą nos i usta
 • Do Poradni Pacjenci wchodzą pojedynczo (ruchem kieruje obsługa Przychodni)
 • Po wejściu należy odkazić ręce środkiem dezynfekującym umieszczonym przy drzwiach
 • Poddać się bezdotykowemu badaniu temperatury
 • W trakcie oczekiwania na wizytę proszę zachować zarówno przed Przychodnią, jak i na jej terenie bezpieczną odległość 2 m pomiędzy pacjentami.
Dziękujemy za wyrozumiałość Prezes i Personel Zakładu Usług Lekarskich Zdrowie Sp. z o.o.

Zakład Usług Lekarskich ZDROWIE sp. z o.o.

jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej, działającym na terenie Jeleniej Góry od 1987 r. Celem naszej działalności jest prowadzenie profilaktyki zdrowotnej poprzez pomoc w chorobie i cierpieniu Pacjentów, z uwzględnieniem przestrzegania praw pacjenta oraz stosowaniu właściwych metod diagnostycznych i leczniczych zgodnie z obowiązującymi standardami.

Podstawowa Opieka Zdrowotna (POZ)

Świadczymy usługi z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ), w ramach której realizowane są świadczenia zdrowotne profilaktyczne, diagnostyczne, lecznicze, rehabilitacyjne oraz pielęgnacyjne z zakresu medycyny ogólnej, rodzinnej i pediatrii, udzielane w ramach ambulatoryjnej opieki zdrowotnej. Świadczenia w POZ udzielane są osobom, które dokonały wyboru lekarza, pielęgniarki oraz położnej POZ.

Świadczenia zdrowotne w podstawowej opiece zdrowotnej (POZ) po godzinie 18.00 do 8.00 rano oraz całodobowo w dni wolne od pracy udzielane są pacjentom w razie nagłego zachorowania lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia przez: Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej (SP ZOZ Szpital Wojewódzki w Jeleniej Górze) ul. Ogińskiego 6 tel.75 75 37 335.

Medycyna Pracy

Zakład Usług Lekarskich ZDROWIE Sp. z o.o. kładzie szczególny nacisk na kompleksową opiekę profilaktyczną z zakresu Medycyny Pracy dla zakładów pracy, osób indywidualnych, dla uczniów i studentów, a także kierowców wszystkich kategorii.

Konsultacje lekarzy specjalistów

Proponujemy Państwu także konsultacje lekarzy specjalistów oraz lekarzy przyjmujących w ramach gabinetów prywatnych.

Kompleksowe badania diagnostyczne

Świadczymy także kompleksowe badania diagnostyczne m.in. laboratorium analitycznego, EKG, audiometrii, spirometrii, kompleksowe badanie wzroku oraz szczepienia ochronne m.in. przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu "A" i "B", przeciw grypie, przy wyjazdach do krajów tropikalnych i inne.